Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Morgi Pukowca
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
6
05
C
7
00
C
8
30
D
9
35
10
35
11
12
50
E
13
14
40
C
15
16
20
17
40
18
19
20
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla