Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Batorego
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna (2)
3
47
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego