Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Brzęczkowice Słupna
kierunek:
Ławki Pętla
6
45
7
45
8
45
9
45
10
45
11
45
12
45
13
45
14
45
15
45
16
45
17
18
45
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół