Sobota
Niedziela
743
Nowa Wieś Spółdzielnia
kierunek:
Tworóg Kościół
8
11
B
9
10
51
C
11
12
13
21
B
14
15
41
C
16
17
18
21
B
19
20
21
00
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Boruszowice Hanusek
C - Kurs do przystanku Mikołeska