Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Dworzec Północny
kierunek:
Mydlice Pętla
5
33
6
7
22
8
9
10
11
12
13
30
14
15
12
16
17
03
18
19
20
21
22
22
23
25
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego