Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S71
Rybnik Paruszowiec
kierunek:
Bohumin
5
17
A
6
7
27
8
9
18
A
10
11
27
12
13
18
14
15
19
16
17
18
11
19
31
B
20
21
26
B
22
23
52
B
A - Kurs do przystanku Chałupki
B - Kurs do przystanku Wodzisław Śląski