Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Biskupice Ziemska
kierunek:
Chorzów Rynek
3
48
4
03
A
23
51
A
5
6
7
8
9
10
33
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko