Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna
kierunek:
Rudna Stawowa
4
44
5
36
6
44
7
44
8
9
10
13
11
12
43
13
14
28
15
28
16
38
17
58
18
19
40
20
21
10
22
18
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia