Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
65
Tychy Serdeczna Rondo
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
24
A
6
54
A
7
59
A
8
9
09
10
57
11
12
13
44
14
15
14
16
17
07
18
19
20
21
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne