Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Ligota Panewnicka
kierunek:
Dąbrówka Mała Nowosam
4
58
5
29
59
6
29
59
7
29
59
8
29
59
9
29
59
10
29
59
11
29
59
12
29
59
13
28
58
14
28
58
15
28
58
16
28
58
17
29
59
18
29
58
19
27
57
B
20
27
21
27
22
27
42
B
23
25
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Katowice Sokolska