Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Cielmice Ks. Szojdy
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
03
5
06
6
02
C
26
7
23
8
9
10
11
12
13
14
25
42
15
23
16
17
18
19
34
20
07
21
22
26
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP