Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Larysz
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
43
E
5
6
07
C
7
02
C
8
32
D
9
37
10
37
11
12
52
E
13
14
42
C
15
16
22
17
42
18
19
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla