Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Towarowa Rondo
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
49
5
11
50
6
23
A
44
7
23
A
8
14
9
06
10
01
A
11
06
56
A
12
28
13
18
56
14
26
A
15
04
36
16
31
17
45
A
18
34
19
50
20
21
05
22
23
23
15
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla