Sobota
Niedziela
743
Nowa Wieś Pętla
kierunek:
Tworóg Kościół
8
13
B
9
10
53
C
11
12
13
23
B
14
15
43
C
16
17
18
23
B
19
20
21
02
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Boruszowice Hanusek
C - Kurs do przystanku Mikołeska