Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Bojków Kościół
kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
4
54
5
37
6
17
47
7
03
A
39
8
9
14
10
11
54
12
24
13
14
54
14
34
15
14
54
16
17
14
18
44
19
53
20
21
22
33
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna