Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Stacyjna
kierunek:
Mydlice Pętla
5
34
6
7
23
8
9
10
11
12
13
31
14
15
13
16
17
04
18
19
20
21
23
22
23
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego