Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T22
Dąbrowa Górnicza Centrum
kierunek:
Czeladź Dworzec
0
36
A
1
2
3
4
5
11
31
51
6
11
31
51
7
11
31
51
8
11
31
51
9
11
31
51
10
11
31
51
11
11
31
51
12
11
31
51
13
11
31
51
14
11
31
51
15
11
31
51
16
11
31
51
17
11
31
51
18
18
26
A
48
19
18
48
56
A
20
18
48
21
18
48
22
23
43
23
08
A
11
A
51
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla