Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Maciejkowice Spółdzielnia
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
58
5
33
6
03
33
7
03
33
8
03
33
9
03
33
10
03
33
11
03
33
12
03
33
13
03
33
14
03
33
15
03
33
16
03
33
17
03
33
18
03
33
19
03
30
B
20
00
21
02
22
02
50
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi