Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
699
Gliwice Aleja Majowa
kierunek:
Brzezinka Nobla
4
46
B
5
03
30
6
00
30
7
00
32
8
02
B
32
9
32
10
32
B
11
32
B
12
32
B
13
02
32
14
02
32
15
02
32
16
02
32
B
17
02
B
32
18
32
19
32
B
20
12
32
21
02
32
22
32
B
23
34
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Osiedle Waryńskiego Pętla