Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
98
Michałkowice Maciejkowicka
kierunek:
Halemba Pętla
4
42
5
59
6
59
7
8
9
29
C
10
39
11
39
12
19
13
14
09
15
19
16
39
17
18
19
20
42
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek