Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Targowisko
kierunek:
Chebzie Pętla
4
47
5
07
32
50
6
07
32
50
7
07
20
32
50
8
20
32
50
9
20
32
50
10
07
32
50
11
07
32
50
12
07
20
32
50
13
07
32
50
14
07
20
32
50
15
07
20
32
50
16
07
20
32
50
17
07
20
32
50
18
11
44
19
11
44
20
11
44
21
11
44
22
11
44
23
09
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy