Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Zabrze Plac Krakowski
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
04
B
35
C
42
56
B
5
08
38
6
13
38
7
08
38
8
08
38
9
08
10
08
11
08
38
12
08
38
13
08
38
14
08
38
15
08
38
16
08
17
08
18
08
19
01
20
01
21
01
22
15
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Orzegów Waniora