Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Brudzowice Kapliczka
kierunek:
Siewierz Zamek
3
45
4
45
5
45
6
7
12
8
9
10
11
55
12
13
07
14
15
16
17
32
18
19
20
30
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy