Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Zagórze Kosynierów
kierunek:
Maczki Kościuszki
5
17
A
43
6
31
7
06
A
36
A
8
06
A
36
A
9
06
56
A
10
56
A
11
39
12
26
A
13
11
41
A
14
11
15
01
A
36
16
06
A
46
17
06
A
46
A
18
36
56
A
19
43
A
20
18
21
13
44
A
22
34
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kazimierz Górniczy Park