Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Bojków Piekarnia
kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
4
56
5
39
6
19
49
7
05
A
41
8
9
16
10
11
56
12
26
13
16
56
14
36
15
16
56
16
17
16
18
46
19
55
20
21
22
35
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna