Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M10
Tychy Osiedle "U"
kierunek:
Kobiór Centrum
0
21
A
1
2
3
4
5
56
A
6
26
56
7
27
58
8
28
A
58
9
28
A
57
10
27
A
57
11
27
A
57
12
27
A
57
13
27
A
57
14
27
A
57
15
27
A
16
00
30
A
17
00
30
57
A
18
27
57
A
19
25
53
A
20
23
53
A
21
23
53
A
22
23
53
A
23
23
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Osiedle "Z1"