Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Biskupice Schronisko
kierunek:
Chorzów Rynek
3
51
4
06
A
26
54
A
5
6
7
8
9
10
36
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko