Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T22
Dąbrowa Górnicza Sienkiewicza
kierunek:
Czeladź Dworzec
0
37
A
1
2
3
4
5
13
33
53
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
13
33
53
18
20
28
A
50
19
20
50
58
A
20
20
50
21
20
50
22
25
45
23
09
A
12
A
52
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla