Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Gródków Klinkiernia
kierunek:
Sączów Kościół
4
59
5
6
17
7
16
8
34
9
10
17
11
26
12
33
13
34
14
48
15
41
16
53
17
42
18
19
53
20
21
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa