Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
153
Dąbrowa
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
5
42
A
6
32
A
7
16
A
8
05
9
50
10
51
A
11
12
26
13
25
14
25
A
15
16
12
A
17
18
46
19
20
21
17
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pyskowice Plac Wyszyńskiego