Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Maciejkowice Dwór
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
59
5
34
6
04
34
7
04
34
8
04
34
9
04
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
04
34
15
04
34
16
04
34
17
04
34
18
04
34
19
04
31
B
20
01
21
03
22
03
51
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi