Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Brudzowice Kościół
kierunek:
Siewierz Zamek (2)
6
49
7
8
9
11
10
11
12
13
14
15
16
16
16
17
18
19
26
20
21
22
23
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep