Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
743
Tworóg Kościół
kierunek:
Wielowieś Centrum Przesiadkowe
5
48
6
7
29
8
23
9
10
18
11
21
12
28
13
11
14
08
46
15
57
16
17
25
18
19
12
D
20
14
21
22
23
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Raduń