Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
98
Maciejkowice Michałkowicka
kierunek:
Halemba Pętla
4
44
5
6
01
7
01
8
9
31
C
10
41
11
41
12
21
13
14
11
15
21
16
41
17
18
19
20
44
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek