Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M4
Sielec Wawel Kościół
kierunek:
Zagórze Zajezdnia
0
07
C
1
06
2
06
3
06
4
06
C
5
07
51
C
6
11
C
31
51
C
7
11
31
51
C
8
11
31
51
C
9
11
31
51
C
10
11
31
51
C
11
11
31
51
C
12
11
31
51
C
13
11
31
51
C
14
11
C
31
C
51
C
15
11
C
31
C
51
C
16
11
31
51
C
17
11
31
51
C
18
11
31
51
C
19
10
29
49
C
20
09
29
49
C
21
09
29
49
C
22
09
29
49
C
23
01
C
08
27
47
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Ostrowy Górnicze Pomnik