Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Fabryczna
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
18
19
49
19
20
21
22
23
42
B
56
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia