Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
138
Brynów Kopalnia Wujek
kierunek:
Ochojec Szpital
4
48
5
19
50
6
20
50
7
20
50
8
20
50
9
20
55
10
35
11
15
55
12
35
13
15
50
14
20
50
15
20
50
16
20
50
17
20
50
18
23
19
20
20
20
21
20
22
40
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Odrodzenia Radockiego