Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Świętochłowice Polna
kierunek:
Szombierki Szyb Krystyna
5
12
57
6
27
57
7
27
57
8
27
57
9
27
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
27
57
A
18
27
57
A
19
35
20
25
21
25
22
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko