Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Dąbrówka Wielka Rozalki
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
0
02
A
1
2
3
4
5
6
03
33
7
02
32
8
02
32
9
02
32
10
02
32
11
02
32
12
02
32
13
02
32
14
02
32
15
02
32
16
02
32
17
02
32
18
02
33
19
05
35
20
05
51
21
25
58
22
37
A
23
11
A
56
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park