Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Zagórze Kopalnia
kierunek:
Maczki Kościuszki
5
19
A
45
6
33
7
08
A
38
A
8
08
A
38
A
9
08
58
A
10
58
A
11
41
12
28
A
13
13
43
A
14
13
15
03
A
38
16
08
A
48
17
08
A
48
A
18
38
58
A
19
45
A
20
20
21
15
46
A
22
36
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kazimierz Górniczy Park