Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
644
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Mydlice Pętla
5
28
52
6
32
7
12
52
8
32
9
12
52
10
32
11
12
52
12
32
13
12
52
14
32
15
12
52
16
32
17
12
52
18
32
19
12
59
20
39
21
19
59
22
49
23
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy