Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Lear
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
51
5
13
52
6
25
A
46
7
25
A
8
16
9
08
10
03
A
11
08
58
A
12
30
13
20
58
14
28
A
15
06
38
16
33
17
47
A
18
36
19
52
20
21
07
22
25
23
17
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla