Sobota
Niedziela
743
Hanusek Cegielnia
kierunek:
Tworóg Kościół
8
16
B
9
10
56
C
11
12
13
26
B
14
15
46
C
16
17
18
26
B
19
20
21
05
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Boruszowice Hanusek
C - Kurs do przystanku Mikołeska