Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Sulno
kierunek:
Mydlice Pętla
5
38
6
7
27
8
9
10
11
12
13
35
14
15
17
16
17
08
18
19
20
21
27
22
23
30
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego