Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M10
Tychy Sikorskiego Kościół
kierunek:
Kobiór Centrum
0
23
A
1
2
3
4
5
58
A
6
28
58
7
29
8
00
30
A
9
00
30
A
59
10
29
A
59
11
29
A
59
12
29
A
59
13
29
A
59
14
29
A
59
15
29
A
16
02
32
A
17
02
32
59
A
18
29
59
A
19
27
55
A
20
25
55
A
21
25
55
A
22
25
55
A
23
25
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Osiedle "Z1"