Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
kierunek:
Chorzów Rynek
3
52
4
07
A
27
55
A
5
6
7
8
9
10
37
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko