Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T22
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
kierunek:
Czeladź Dworzec
0
38
A
1
2
3
4
5
14
34
54
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
14
34
54
18
21
29
A
51
19
21
51
59
A
20
21
51
21
21
51
22
26
46
23
10
A
13
A
53
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla