Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Psary Kościół
kierunek:
Sączów Kościół
5
01
6
19
7
18
8
36
9
10
19
11
28
12
35
13
36
14
50
15
43
16
55
17
44
18
19
55
20
21
39
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa