Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
65
Bieruń Baza Transportowa
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
32
A
6
7
02
A
8
07
A
9
17
10
11
05
12
13
52
14
15
22
16
17
15
18
19
20
21
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne