Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Osiedle "Z"
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
06
5
09
6
05
C
29
7
07
C
26
8
08
32
9
37
10
22
11
22
12
08
13
07
14
28
45
15
26
16
07
C
38
17
17
18
32
19
37
20
10
21
06
22
29
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP